La Creperia

Bulevard 'Republika', Korçë, 4415
Share
Send Message Add Review

Details

La Creperia nisi aktivitetin e saj basuar ne nje koncept unik me 2010 dhe qe atehere eshte bere nje pike referimi ne qytetin e Korces.
La Creperia ofron nje atmosfere te ngrohte dhe te qete me nje ambjent familjar.
Filozofija jone e ushqimit eshte e thjeshte… mer ingridientet me cilesi me te larte, krijo dicka the vecante dhe te shijshme dhe sherbeje ate me nje buzeqeshje.
Ne ofrojme nje shumellojshmeri krepash te frymezuar nga tradita francize dhe jo vetem.
Menuja jone permban mbi 50 lloje krepash te embel dhe te kripur.
Gjithashtu ne ofrojme edhe sandwich, leng portokalli te fresket, smoothie dhe pije te tjera.
Te gjitha keto me cmime te arsyeshme qe varjojne nga 90-270 lek!

Map

Updates From La Creperia

Share Your Experiance About La Creperia

Other Information

Other Categories: