IVECO

Al. Wyścigowa 6, Mokotów, 02-681
Share
Add Review

Details

Iveco powstało jako przedsiębiorstwo ogólnoeuropejskie w 1975 roku.
Dzisiaj działa na ponad 100 rynkach jest jednym z największych producentów pojazdów użytkowych i specjalistycznych na świecie.

Iveco projektuje, konstruuje i wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów przemysłowych (od 2,8 t do 16 t i więcej dopuszczalnej masy całkowitej) zarówno do użytku w sferze transportu drogowego, jak i pojazdów pozadrogowych znajdujących zastosowanie na placach budowy, pojazdów dla straży pożarnej, obrony cywilnej, jak również pojazdów wojskowych.

W Polsce Iveco oferuje pełną gamę pojazdów użytkowych za pośrednictwem Iveco Poland Sp. z o.o.

Działalność handlowa wyraża się w sprzedaży pojazdów gamy lekkiej, (Iveco Daily), pojazdów gamy średniej (Iveco Eurocargo) oraz ciężkich pojazdów drogowych i pozadrogowych należących do gamy Stralis i Trakker.

Z produktami łączy się szeroki wachlarz dodatkowych usług - od diagnostyki i obsługi pojazdów zwykłej i planowej, po usługi Iveco Capital - zgodnych ze strategią przedsiębiorstwa, która stawia klienta w centrum uwagi.

Dzięki swojej sieci sprzedaży, oraz usłudze mobilnych serwisów 24/7 Iveco jest do dyspozycji swoich klientów 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Map

Updates From IVECO

Share Your Experiance About IVECO

Other Information